Fundacja Forani O nas

Pomagamy ludziom poszkodowanym w wypadkach

OVERVIEW

The web page fundacjaforani.org presently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have traversed nine pages inside the web site fundacjaforani.org and found thirty-one websites linking to fundacjaforani.org. There are two contacts and directions for fundacjaforani.org to help you communicate with them. There are two mass communication platforms possessed by fundacjaforani.org. The web page fundacjaforani.org has been online for six hundred and twenty-six weeks, three days, twenty hours, and twenty-two minutes.
Addresses
Online Since
May 2012

FUNDACJAFORANI.ORG TRAFFIC

The web page fundacjaforani.org is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for fundacjaforani.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaforani.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaforani.org

FUNDACJAFORANI.ORG HISTORY

The web page fundacjaforani.org was first documented on May 15, 2012. As of today, it is six hundred and twenty-six weeks, three days, twenty hours, and twenty-two minutes young.
REGISTERED
May

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Sebastian Szajner

Dlaczego robię to, co robię. Złość, bunt, wyznaczanie granic. Kariera w zgodzie ze sobą. Relacje w zgodzie ze sobą. Związek w zgodzie ze sobą. Miło mi powitać Cię na mojej stronie. Jestem interwentem kryzysowym, coachem oraz szkoleniowcem. W branży szkoleń i psychologii. Spójność między tym czego uczę a jak żyję.

WHAT DOES FUNDACJAFORANI.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaforani.org Mobile Screenshot of fundacjaforani.org Tablet Screenshot of fundacjaforani.org

FUNDACJA FORANI

Iwona Lis

Stefana Bryly 2/130

Warszawa, 02-685

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

FUNDACJAFORANI.ORG SERVER

Our crawlers revealed that a single root page on fundacjaforani.org took four thousand and thirty-six milliseconds to load. I observed a SSL certificate, so our crawlers consider this site secure.
SECURE
79.96.59.7

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

We caught that fundacjaforani.org is using the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja Forani O nas

Pomagamy ludziom poszkodowanym w wypadkach

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Wypadek i co dalej? Fundacja Forani niesie pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach." I saw that the web site also stated " Pomagamy indywidualnie, konkretnie i mądrze udzielając informacji w obszarze." They also said " Fundacja Forani ma status Organizacji Pożytku Publicznego. Nr konta bankowego PL 65 1750 0012 0000 0000 2886 8073. SWIFT do nr konta RCBWPLPW. 2017 Fundacja Forani Wszystkie prawa zastrzeżone." The meta header had dobroczynność as the first optimized keyword. This keyword is followed by filantropia, darowizny, and społeczność which isn't as important as dobroczynność. The other words fundacjaforani.org uses is służba. wolontariat is included and might not be understood by search crawlers.

ANALYZE SUBSEQUENT BUSINESSES

Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

Gdański Model Deinstytucjonalizacji Usług na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym

BEZPŁATNY program do rozliczania PIT. PZU z myślą o bezpieczeństwie. KOMPUTERY OD WĘGLOKOKS PRZEKAZANE PODOPIECZNYM. Pobyt dla matki z dzieckiem od Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Fundacja wsparcia rodzin górniczych Pomoc potrzebującym. W których rodzic pracujący w k.

Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA. Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! .

Fundacja Gdańska

Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017.

Generacja - Fundacja

Klub Młodego Wrzeszczaka to miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Od poniedziałku do piątku w godz. Nocne zwierzęta sowy i nietoperze.